• Trigmaster PLUS 2.4G | Odbiornik i nadajnik  w jednym + niezawodność gwarantowana
  • Elektroniczny wężyk | Pełna kontrola nad aparatem
  • Amaran oświetlenie LED | Technologia LED w zastosowaniach video

Nowości

Nowa odsłona lampy Light Storm LS C120d

Dodano dnia: 08.01.2019

Light Storm LS C120 d II jest nową odsłoną jednego z najlepiej rozpoznawalnych modeli lamp LED w ofercie Aputure’a. Całkowicie nowa konstrukcja łączy wszystkie zalety poprzedniej generacji z innowacyjnymi rozwiązaniami i udoskonaleniami.

25% więcej mocy
Ilość światła emitowanego przez LS C120 d II porównywalna jest z mocą 1000 watowej żarówki i pozwala jej konkurować ze znacznie większymi i cięższymi konstrukcjami dostępnymi na rynku.

Nieskazitelna jakość światła
O rewelacyjnym odwzorowaniu kolorów emitowanego światła świadczą wysokie wartości współczynników CRI (96+) oraz TLCI (97+). 

5500K – standardowa temperatura barwowa światła
Lampa generuje światło o temperaturze barwowej 5500 K, zbliżonej do światła dziennego przy lekkim zachmurzeniu. Temperatura barwowa uznana za standard w oświetleniu fotograficznym i filmowym pozwala w prosty sposób połączyć wiele źródeł światła ciągłego i błyskowego, bez ryzyka pojawienia się przebawień.

Efekty świetlne
LS C120 d II oferuje także innowacyjny tryb efektów świetlnych, w którym może ona imitować rozbłyski sztucznych ogni czy piorunów, błysk lampy reporterskiej, światło telewizora oraz mrugającą żarówkę.

Inteligentny system chłodzenia oferuje dwa tryby pracy: automatyczny i manualny.

LS C120 d II sterowana może być za pomocą umieszczonego na elastycznym kablu kontrolera lub zdalnie przy użyciu załączonego pilota. Dodatkową zaletą jest kompatybilność z systemem sterowania DMX512.

Lampa zasilana może być zarówno z sieci elektrycznej, jak i za pomocą akumulatorów w standardzie V-mount.

Umieszczony z tyłu lampy uchwyt umożliwia szybką zmianę pozycji oraz wygodne przenoszenie na krótkich odcinkach. Dodatkowym atutem jest także niska waga oraz kompaktowa budowa urządzenia, a także znajdująca się w zestawie usztywniana walizka.