• Trigmaster PLUS 2.4G | Odbiornik i nadajnik  w jednym + niezawodność gwarantowana
  • Elektroniczny wężyk | Pełna kontrola nad aparatem
  • Amaran oświetlenie LED | Technologia LED w zastosowaniach video

O firmie

Krótkie wprowadzenie

Aputure Limited jest producentem akcesoriów fotograficznych i sprzętu studyjnego. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość oraz łatwość obsługi swoich produktów. Założona w roku 2005, od początku cieszyła się stałym rozwojem. Jest dostawcą asortymentu dla dystrybutorów sprzętu fotograficznego w Azji, Europie i Ameryce Północnej.

 

Potencjał produkcyjny

Firma zajmuje około 2000 m2 powierzchni i zatrudnia 90 pracowników. Jest wyposażona w nowoczesny park maszynowy umożliwiający wytworzenie i przetestowanie ponad 500 produktów dziennie.

 

Dział badań i rozwoju

Dział badań i rozwoju skoncentrowany jest na innowacji i niezawodności produktu, co jest podstawą do zwiększania konkurencyjności, dostosowywania do potrzeb klientów oraz konsekwentnego rozwoju. Zatrudniamy inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży fotograficznej, jesteśmy również otwarci na pomysły oraz sugestie naszych klientów.

 

Gwarancja jakości

Dzięki skrupulatnej kontroli jakości Aputure staje się firmą przodującą w branży akcesoriów fotograficznych. Prowadzi stałą kontrolę zarówno produkowanych materiałów, jak i gotowych produktów. Zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy zapewniają stałą niezawodność produktu. Cały proces produkcji oraz kontroli odbywa się w oparci o normy ISO9001, 2000, CE.